Rekolekcje

Kilkanaście lat temu odkryłam świętego Ignacego i jego spojrzenie na człowieka, Kościół i relację z Bogiem. Ukończyłam cztery tygodnie ćwiczeń duchowych, pomagam również w prowadzeniu rekolekcji w życiu codziennym organizowanych przez WŻCh oraz ICFD w Gdyni. Współpracuję również z Internetowym Domem Rekolekcyjnym, na którego stronie codziennie znajdziecie propozycję modlitwy Słowem Bożym.

W wyniku współpracy z fantastyczna ekipą Modlitwy w drodze  w 2017 i 2018 powstało kilka cykli mini rekolekcji dla dzieci (oraz oczywiście ich rodzin).

Jeśli chcielibyście wspólnie pogłębić przygotowania do spotkania z Jezusem w czasie Pierwszej Komunii Świętej, zapraszam Was na rekolekcje przygotowujące do tej uroczystości [klik!]

Kącik dla dzieci to również propozycje rozważań na Adwent oraz na Wielki Post.

 Dla rodziców przygotowaliśmy również coś, co może pomóc w przygotowaniu do spowiedzi -   rachunek sumienia.

Wśród propozycji, które ukazywały się na blogu, jest kilka cykli tematycznych, które również mają charakter rekolekcyjny. Znajdziecie je klikając na etykietę "rekolekcje". Zapraszam!1 komentarz:

  1. Super! Właśnie szukam rekolekcji dla dzieci komunijnych. Szkoda że linki do rozważań i rachunku sumienia nie działają.

    OdpowiedzUsuń