Chrześcijańska MamaTo przestrzeń, stworzona z myślą o każdej mamie, która chciałaby poczuć, że nie jest sama w swoich zmaganiach z wychowywaniem dzieci, domową codziennością i własnymi emocjami. To również taka przestrzeń, której nie ograniczają mury - mile widziani są tutaj również wszyscy inni goście, niezależnie od stanu cywilnego, liczby dzieci czy wyznania.

Zgodnie z nazwą, misją tej przestrzeni jest przekazywanie wartości chrześcijańskich - chociaż umówmy się, że brzmi to bardzo poważnie :) Tak naprawdę w tym miejscu chciałabym dzielić się z Wami swoim spojrzeniem na świat, a ono jest takie jak ja, czyli kobiece i katolickie. Jest przez to subiektywne, więc nie gniewajcie się, gdy wyrażam własne opinie i bronię swojego zdania. Wierzę, że właśnie taka postawa - wyrażania siebie przy jednoczesnym szacunku dla osób, które myślą i czują inaczej - pozwala nam wszystkim wzrastać. Wierzę też, że kryje się w niej klucz do dobrego wychowania dzieci. Do tych wspólnych odkryć, dyskusji, pokonywania wyzwań i dzielenia się radością, zapraszam każdego, kto czyta te słowa. A jeśli chcecie więcej - zapraszam również na mój profil na Facebooku.

2 komentarze:

  1. Wow super,ze tu jestem! Od roku sledzilam Twojego bloga i bylam nim urzeczona, Twoje przemyslenia pokrywaja sie z moimi, czesto sklanialy mnie do refleksji, bawily do lez, z niecierpliowscia czekalam na kolejne wpisy a tu taka niespodzianka! strona z prawdziwego zdarzenia pelna wartosciowych tresci! Dziekuje, na pewno bede tu czesto! Pozdrawiam Ewelina��

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam, od jakiegoś czasu czytam😉 dziś stwierdziłam że napiszę. Podoba mi się tu

    OdpowiedzUsuń